Partneriem

Sadarbība – vienkārši, viegli un saprotami

CLOUD MSP SECURITY

MSP programma IT uzturēšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas ļauj tiem saviem klientiem piedāvāt attālinātu IT ierīču aizsardzību kā vienu no pakalpojumiem, klientiem maksājot par drošības risinājumu katru mēnesi atkarībā no faktiski aizsargāto ierīču skaita. Šī drošības pakete ļauj centralizēti pārvaldīt visas klientu ierīces no vienas konsoles un nodrošināt tādu pašu tehnoloģiju kā Bitdefender GravityZone produktu līnijas līmeņa aizsardzība atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām.

Paredzēts uzņēmumiem, kuri vēlas pilnībā aizsargāt izmantoto datortehniku. Bitdefender antivīrusu tehnoloģija izmanto plašu metožu klāstu, lai efektīvi nodrošinātu datoru un serveru drošību: tradicionālās vīrusu definīcijas, mašīnmācīšanās un nepārtrauktas uzraudzības tehnoloģija, kas ļauj kontrolēt procesus pat pēc to palaišanas. Turklāt risinājums ir papildināts ar jaunu funkcionalitāti, lai novērtētu ierīču drošības riskus (Risk Management Analytics) un lietotāju riska uzvedību (Human Risk Analytics).

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY PREMIUM

Tā ir drošības pakotne, kas pielāgota organizācijām ar īpaši augstām datu aizsardzības prasībām. Šajā pakotnē tiek izmantots regulējamas jutības mašīnmācības modulis, lai vēl vairāk aizsargātu ierīces no nulles dienas un mērķtiecīgiem uzbrukumiem un pēc vajadzības aktivizētu visjutīgāko aizsardzības līmeni. Turklāt pakotnē ir iekļauts smilškastes modulis, kas nodrošina ļoti drošu aizdomīgu failu aktivizēšanu izolētā vidē, kā arī iespēja kontrolēt programmas, iekļaujot tās “baltajā” sarakstā. Ir iespējotas arī jaunas funkcijas: Attack Forensics, Ransomware Mitigation un Risk Management and Analytics

Drošības risinājums, kas papildināts ar Endpoint Detection and Response (EDR), kas nodrošina reāllaika informāciju par aizdomīgiem procesiem un incidentiem, izmantojot mašīnmācīšanās algoritmus. EDR rīks skaidri parāda, kura ierīce mēģināja inficēt sistēmu vai uzlauzt tīklu un kādi faili un/vai ierīces tika izmantoti (manipulēti) šim nolūkam. Pamatojoties uz šo informāciju, ir iespējams ātri identificēt notiekošos vai notikušos ļaunprātīgos incidentus un novērst to tālāku izplatību. GravityZone Business Security Enterprise – uzņēmumiem, kuriem nepieciešams vēl augstāks drošības un redzamības līmenis.

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY ENTERPRISE

Papildu moduļi

E-pasta drošība (Email Security)

Daudzslāņu aizsardzība visai jūsu organizācijai pret zināmiem, nezināmiem un jauniem e-pasta apdraudējumiem

ielāpu pārvaldība (Patch Management)

Neatjauninātas sistēmas padara organizācijas nedrošas pret ļaunprātīgas programmatūras incidentiem, uzliesmojumiem un datu aizsardzības pārkāpumiem

Diska šifrēšana (Full Disk Encryption)

Diska šifrēšanas modulis, kas nodrošina optimālu „BitLocker“ (Windows OS) un „FileVault“ (Mac OS) vadību

eXtended Detection & Response" (XDR)

Tas ir modulis drošības incidentu atklāšanai un uzraudzībai starp visām tīkla ierīcēm

Jaunumi

Galapunktu noteikšana un reakcija (Endpoint Detection and Response – EDR)

Modulis draudu noteikšanai un reaģēšanai uz tiem. Tas ir visaptverošs drošības pārskats, kas palīdz anomāliju identificēšanā un inficētās ierīces izolēšanai

Ļaunprātīgas programmatūras izolācija izolētā vidē un detalizēta analīze (Sandbox Analyzer)

Ļaunprātīgas programmatūras aktivizēšana izolētā vidē un padziļināta analīze sniedz iespēju cīnīties pret nulles dienas un mērķuzbrukumu pieaugošo popularitāti.

Gravityzone Security for Virtualized Environments

Specializēts risinājums uzņēmumiem ar augsti attīstītu IT virtualizācijas infrastruktūru (izmantojot vismaz 20 virtuālās mašīnas). Šis risinājums nodrošina iespēju izveidot īpašu drošības serveri, lai veiktu ienākošo skenēšanas funkciju.

Managed Detection and Response for MSPs

Izmantojot progresīvu EDR tehnoloģiju, Bitdefender nodrošina nepārtrauktu un tiešu pakalpojumu, kas ļauj pakalpojumu sniedzējam bez saviem drošības ekspertiem piedāvāt saviem klientiem vēl plašāku IT uzturēšanas pakalpojumu klāstu.

Vai jums ir kādi jautājumi?

Kļūsti par mūsu partneri