Cloud MSP Security

Biznesa risinājums pakalpojumu sniedzējiem (MSP). Izstrādāts, lai aizsargātu pret izspiedējvīrusiem, nulles dienas, bezfaila un citiem sarežģītiem apdraudējumiem. Elastīga apmaksas metode ar ikmēneša rēķinu tikai par faktiski izmantotajām MSP licencēm.

Visefektīvākā aizsardzība pret uzbrukumiem, kādu MSP var iegūt

Ar vienkāršu AV vairs nepietiek, lai apturētu jaunus izpirkuma maksu pieprasošus uzbrukumus, 0-dienas uzbrukumus vai bezdatņu uzbrukumiem. Bitdefender MSP Security ļauj drošības pakalpojumu sniedzējiem (MSP) efektīvāk apturēt šos draudus, pateicoties plašam pastiprināšanas, novēršanas un atklāšanas tehnoloģiju kopumam, kā arī mašīnmācīšanās un uzvedības tehnoloģijām, kas pilnveidotas vairāk nekā 10 gadu laikā, izmantojot datus no vairāk nekā 500 miljoniem ierīču.

Atšķirībā no citiem nākamās paaudzes un EDR risinājumiem Bitdefender konsekventi demonstrē augstāku efektivitāti neatkarīgos reālos drošības testos.

Bitdefender vienotā daudzslāņainā pieeja automātiski aptur lielāko daļu draudu, pirms tie pārvēršas par incidentiem. Izmantojiet vienotu MSP GravityZone konsoli, kas integrēta ar RMM rīkiem, lai labāk aizsargātu klientus, efektīvāk veiktu uzdevumus un palielinātu peļņu.

Ļoti efektīva aizsardzība pret sarežģītiem kiberuzbrukumiem

Uzlabotās tehnoloģijas un papildu aizsardzības slāņi palīdz Bitdefender apturēt pat vismodernākos draudus un reālās aizsardzības testos regulāri pārspēj citus nākamās paaudzes AV un EDR produktus.

Datu aizsardzības pārkāpumu novēršana

"Bitdefender ir iespēja iestatīt īpaši stingras aizsardzības politikas ar drošības ievainojamību labošanas un ielaušanās novēršanas iespējām, apturot draudus pirms to rašanās, atšķirībā no iepriekšējo paaudžu EDR rīkiem, kas paļaujas uz incidentu atklāšanu pēc to rašanās.

Visi MSP rīki vienā platformā

"Bitdefender GravityZone nodrošina vienotu konsoli, lai pārvaldītu ierīces diska šifrēšanas, tīmekļa pārlūkošanas satura, programmatūras atjauninājumu, vīrusu aizsardzības, riska analīzes un EDR funkcijas. Licencēšana un diferencētas cenas, kas balstītas uz faktisko lietošanu (maksā tikai par aktīvām ierīcēm), nodrošina lielāku rentabilitāti un zemākas izmaksas klientiem.

Advancēta draudu novēršana

Lai izvairītos no iespējamiem datu aizsardzības pārkāpumiem un samazinātu nepieciešamību veikt manuālu incidentu izmeklēšanu, ir svarīgi efektīvi automatizēti un novērst progresīvus uzbrukumus. Turpmāk minētās tehnoloģijas, kas pieejamas ar Bitdefender Advanced Threat Security (ATS) papildproduktā, ir īpaši izstrādātas, lai atklātu visdažādākos draudus un apturētu tos, pirms tie var sākt darbību un nodarīt kaitējumu:

Neraugoties uz vislabākajiem aizsardzības un profilakses pasākumiem, advancēti uzbrucēji un lietotāji iekšienē, joprojām var piekļūt MSP vai klientu infrastruktūrām. Tāpēc ir kļuvis būtiski atklāt un apturēt notiekošo apdraudējumu, pirms tas pārvēršas par dārgiem datu aizsardzības pārkāpumiem, un iegūt pilnu uzbrukuma vizualizāciju, lai atrastu drošības nepilnības vai parādītu incidentu ietekmi auditā.

Integrējot mašīnmācīšanās un uzvedības tehnoloģijas, kas pilnveidotas kopš 2009. gada, Bitdefender EDR nodrošina vairāk izmantojamu atklāšanas rīku nekā jebkurš cits ražotājs, kā pierādīts MITRE 2020 testos. MSP samazina savu operatīvo slogu, izmantojot vairāk kontekstuālas informācijas, papildu tehnoloģijas, kas filtrē trokšņus, prioritizētus incidentus, vadītus izmeklēšanas un reaģēšanas pasākumus.

Organizācijām, kuru esošā ierīču drošība nenodrošina nepieciešamo uzbrukumu redzamību un reaģēšanas iespējas, Bitdefender EDR pievienošana ir ātrs un efektīvs veids, kā pastiprināt drošību. Ieteicams izmantot EDR ar Bitdefender nākamās paaudzes AV, lai automātiski apturētu lielāko daļu draudu pirms to izpildes, samazinātu datu aizsardzības pārkāpumu riskus un racionalizētu drošības pārvaldību.

EDR - Endpoint Detection and Response

RISKA PĀRVALDĪBA UN ANALĪZE

PREVENCIJA

UZLABOTA AIZSARDZĪBA PRET APDRAUDĒJUMIEM

EDR