Bitdefender organizācijas pārskats

2001

Uzņēmuma dibināšanas gads

1800+

Darbinieki

170+

Valstis, kas izmanto Bitdefender pakalpojumus

150

OEM partneri

Bitdefender ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas izstrādā vismodernākos risinājumus augstākās kvalitātes kiberdrošībai.

Bitdefender ir starptautisks uzņēmums, kas nodrošina mūsdienīgus kiberdrošības risinājumus uzņēmumiem un mājas lietotājiem kopš 2001. gada, ar mārketinga un pārdošanas galveno biroju Silīcija ielejā, Ziemeļamerikā, un birojiem visā pasaulē. Tas ir privāts uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 1800 darbinieku, no kuriem puse ir inženieri vai pētnieki.

Bitdefender GravityZone biznesa risinājumu līnija nodrošina visu veidu IT infrastruktūras centralizētu pārvaldību un drošu aizsardzību.

Bitdefender ir uzlabots novēršanas, draudu noteikšanas un reaģēšanas risinājums, ko izmanto vairāk nekā 170 valstīs. Ražotāja 150 OEM partneru sarakstā ir uzņēmumi, piemēram: Kerio Technologies, GFI Software, LogMeIn, N-able, Netgear, Titan HQ, WatchGuard, AdaptiveMobile Security, Konica Minolta, Juniper Networks, FireEye, Endian un daudzi citi.

Aizsargājot miljoniem mājas lietotāju, uzņēmumu un publisko sektoru, Bitdefender ir uzticams kiberdrošības uzņēmums, kas novērš kiberdrošības draudus, aizsargā klientu privātumu un datus. Veiksmīga biznesa modeļa pamatā ir nepārtrauktas investīcijas pētniecībā un attīstībā. Bitdefender Labs drošības laboratorija katru minūti atklāj 400 jaunus draudus un katru dienu apstiprina 30 miljardus draudu kibertelpā

Apbalvojumi

Bitdefender ir ieguvis vairākas balvas no neatkarīgām pretvīrusu programmatūras testēšanas organizācijām, piemēram, AV Test vai AV Comparatives.