Bitdefender

Mūsu mērķis ir kļūt par uzticamāko kiberdrošības tehnoloģiju nodrošinātāju pasaulē, un tas nozīmē, ka mēs pastāvīgi ieviešam inovācijas un darām visu, lai sniegtu visaugstākā līmeņa  servisu.

Kas mēs esam:

Bitdefender nodrošina stabilu drošību, uz kuru varat paļauties. Ar globālu drošības piegādes infrastruktūru, kas aizsargā pusmiljardu lietotāju, inovatīviem risinājumiem un daudziem apbalvojumiem, mēs esam uzticams drošības pakalpojumu sniedzējs jau kopš 2001. gada.

Bitdefender sadarbojas ar valdības organizācijām, lieliem uzņēmumiem, MVU un privātpersonām vairāk nekā 150 valstīs. Mēs esam apņēmušies piedāvāt risinājumus ikvienam no viņu izaicinājumiem un vajadzībām – un mūsu apņēmība ir izrādījusies veiksmīga.

Ar vairāk nekā 1800 darbiniekiem un vairāk nekā 800 inženieru un pētnieku komandu Bitdefender ir viens no inovatīvākajiem IT drošības programmatūras piegādātājiem mūsdienu pasaulē.

Inovatīva drošība

Bitdefender ilggadējā misija ir sniegt inovatīvas drošības tehnoloģijas lietotājiem un organizācijām visa pasaulē, to nodrošina padziļinātā drošības pieredze un straujais pētniecības un izstrādes temps. Mēs esam novatori, radot revolucionāras tehnoloģijas, kas radikāli uzlabo mūsu klientu drošības pieredzi.

Bitdefender spēlē transformējošu lomu drošības lietošanā, ieviešanā un pārvaldībā – no IoT līdz datu centriem, no datoriem un serveriem līdz hibrīdinfrastruktūrām. Mēs cenšamies piedāvāt produktus un pakalpojumus, kas radikāli maina klientu pieredzi ar drošības efektivitātes, veiktspējas un lietošanas ērtumu.

Dibināts
2001

Biroji visā pasaulē

Ziemeļamerika: ASV – Santa Clara CA, Fort Lauderdale FL, Kanāda – Toronto, Vankūvera.

EMEA: Apvienotā Karaliste, Francija, Vācija, Spānija, Dānija, Itālija, Zviedrija, Nīderlande, Apvienotie Arābu Emirāti, Spānija, Itālija, Vācija, Zviedrija, Nīderlande, AAE, Bukareste.

APAC: Austrālija – Melburna

Darbinieku skaits
1800